KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9339252
nr 933 9252
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Helmer MasOlle (1884-1969), porträtt, signerad Masolle, 1914, motivet: 10x6 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:58:45
200 kr
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle